• Akıncılar Mahallesi İnönü Caddesi Güngören/İstanbul

Ofis & Büro Nakliyesi

Ofis & Büro Nakliyesi

İş dünyasında, işler yolunda gitmez ve taşınmak gerekebilir. Ofis nakliyesi hizmetlerinde, etkili hizmet anlayışı çok önemlidir. Bilgisayarlar, fotokopi makineleri, yazıcılar ve benzeri birçok cihaz, özel paketleme isteyen işlerdir. Taşınacak eşyanın tahlil işlemleri için gelen elemanlarımız, en uygun aracı tespit ederler. Ambalaj ve ambalaj işlemini gerçekleştirecek elemanın temini, sigortalama ve asansör aracının kurulum yerini tespiti gibi işlemleri, eksper elemanlarımız, ilk aşamada gerçekleştirmektedir. Ofis taşıma hizmetlerinde, ofis eşyalarının güvenliği, zarar vermeden eşyaların taşınması ve hızlı taşıma özellikleri önemlidir. İş günü kaybı, maddi zararı artıracağı için, firmamız, ofis taşıma işlemlerinde tatil günlerini tercih etmektedir.
 
Yılın her gününde ofis taşıma hizmeti veren firmamız, ofis içerisindeki en ağır cihazları, kolaylıkla indirmektedir. Asansörle indirilmeyen ağır eşyalar, iş gücü ile indirilmektedir. Büro taşıma işlemlerinde, paket yapma işlemi için gerekli malzeme ve işçi, firmamız tarafından temin edilmektedir. Kırılabilecek eşyalar özel olarak paketlenmektedir. İçi köpüklü kutularda paketlenmektedir. Buzdolabı ve benzeri birçok eşya, balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Bu işlemle, mobilya ve beyaz eşya türü eşyalarınız çizilmez. Kolay bir şekilde, yük aracına yüklenen bu özel eşyalar, en alt kısımda kalır. Yük aracının en üst kısımlarına, televizyon ve cam eşya gibi çok kolay kırılan eşyalar yerleştirilmektedir.
 
Özenle ambalaj içerisine yerleştirilen eşyalar, yine özenle yük araçlarına yüklenmektedir. Bu yükleme işleminden sonra, yılların tecrübesine sahip araç şoförlerimiz, hızla eşyanın indirileceği adrese gitmektedir. Ofis nakliyat hizmetlerinde, eşyaların zarar görmemesi önemlidir. Firmamız, eşyalarınız için en etkili çalışma yöntemlerini gerçekleştirmektedir. İşin ustası elemanlarımız, çabuk bir şekilde, kapalı kasa araçları doldurmaktadır. Ücretlendirme, eşyanın cinsi, gidilecek kilometre ve büyük aracın yaşı, baz alınarak ortaya çıkmaktadır. Bu konuda isim yapmış firmamız, aradığınız çözüm adresidir.
Hemen Ara
WhatsApp