• Akıncılar Mahallesi İnönü Caddesi Güngören/İstanbul

Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı

Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı

İş gücü, nakliyat hizmetlerinde vazgeçilmez bir unsurdur. Para Kasası Nakliyesi hizmetlerinde, tecrübeli ve işini bilen elemanlar, kasaya zarar vermeden, kolaylıkla taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Para kasası taşıma işlemlerinde, teknik çok önemlidir. Bu iş için acemi olan veya hiç hamallık yapmamış birilerini seçtiğiniz zaman, para kasası için tutacağınız eleman sayısı artacaktır. Eleman sayısının artmasıyla maliyet artacaktır. Ancak, hamal grubunda, bizi tercih ettiğiniz zaman, çok daha az elemanla, kasayı sağ salim istediğiniz yere teslim edebiliriz. Her zaman için tecrübeli kişiler, tecrübesiz kişilere göre daha kaliteli taşıma işlemi gerçekleştirir. 
 
Ev veya ofis eşyaları taşıma işlemlerinde, yük asansörünün kurulamadığı binalarda personellerimiz devreye girmektedir. Bazı binaların pencere kısımları ve balkon kısımları çok küçük olur. Bu durumda yine hamallarımız devreye girecektir. Para kasası taşımacılığı işlemlerinde tecrübeli elemanlarımız kolay bir şekilde iş bitirmektedir. Küçük kasalar, orta kasalar ve büyük kasalar, özel tekniklerle taşınmaktadır. Normalde bir insanın kaldıramayacağı bu çok ağır eşyaları, tecrübeli ve taşıma konusunda teknik özelliklere sahip elemanlarımız, çok kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.
 
Taşınması sorun olan para kasaları dışında, piyano taşıma hizmeti de gerçekleştirmekteyiz. Piyanonun ağırlığı herkesçe bilinmektedir. Bu nedenle, piyano taşımacılığı için konusunda profesyonel olmuş hamallar gerekir. Taşıma işlemlerinde, piyanonun çizilmemesi için ve zarar görmemesi için, gerekli tedbirleri alıyoruz. Daha sonra, güvenli taşıma yöntemlerini kullanarak, indirme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlemde, para kasalarında olduğu gibi, tecrübeli elemanlara bırakılması gerekir. Amele pazara mantığı ile hareket ettiğiniz zaman, piyanonuz ve para kasanız zarar görebilir. Yıllardır bu işi yapan elemanlarımızla, sorunsuz bir şekilde piyano taşıma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Zamanında yük teslimatı gerçekleştirerek, iş dünyanızın aksamaması için özen gösteriyoruz.
Hemen Ara
WhatsApp